06Dni 09Godziny 33Minuty 00Sekundy

IV Forum Leczenia Ran

13-15 maja 2021 r., Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem

Forum Leczenia Ran to ogólnopolska, interdyscyplinarna konferencja naukowa dla lekarzy i pielęgniarek różnych specjalności, którzy w swojej codziennej praktyce zawodowej spotykają się z problemem leczenia ran trudno gojących się. Najwyższy poziom merytoryczny, najlepsi wykładowcy, dynamiczne panele dyskusyjne, praktyczne warsztaty i niezapomniana atmosfera – Forum Leczenia Ran zyskało aprobatę i zaufanie tysięcy specjalistów w całej Polsce.

dni konferencji

wykładowców

godzin wykładów

IV Forum Leczenia Ran

13-15 maja 2021 r., Zakopane

Szanowni Państwo,
mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną w Polsce, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, podjęliśmy decyzję o zmianie daty największej konferencji o leczeniu ran, jaką jest Forum Leczenia Ran.

Nową datą IV Forum Leczenia Ran jest 13-15 maja 2021 r. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian: będzie to Centrum Kongresowe Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Wszystkie rejestracje uczestników zostaną automatycznie przeniesione na nowy termin, dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że Państwa miejsce przepadnie. Mamy nadzieję, że nowa data spotka się z Państwa entuzjazmem – jesteśmy przekonani, że w majowych okolicznościach nasze spotkanie będzie tym bardziej owocne i przede wszystkim – bezpieczne.

Trudno nam sobie wyobrazić tak długi czas oczekiwania na spotkanie z Państwem, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę.

14-17 października 2020 r., czyli w pierwotnym terminie IV edycji Forum Leczenia Ran, odbędzie się wirtualna konferencja IV FLR BEFORE, która stanowić będzie wprowadzenie do tematyki majowego Zjazdu, a także będzie okazją do poznania ekspertów oraz firm, z którymi spotkają się Państwo osobiście w Zakopanem. Przygotowujemy dla Państwa wiele niespodzianek i nagród związanych z uczestnictwem w wirtualnej konferencji.

Więcej informacji dot. IV FLR BEFORE otrzymają Państwo już niebawem za pośrednictwem ForumLeczeniaRan.pl.

Do zobaczenia online, a w maju – w Zakopanem!

Do zobaczenia online, a w maju – w Zakopanem!

Mariola Piotrowska
Prezes wydawnictwa naukowego Evereth Publishing

dr hab. n. med. Marek Kucharzewski
Przewodniczący Komitetu Naukowego
Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran

Organizator

Patronat merytoryczny

Patronat medialny

Copyright © 2019 Evereth. All Rights Reserved.