Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję IV Forum Leczenia Ran w opcji bez zakwaterowania, ponieważ miejsca noclegowe w Hotelu Mercure Kasprowy oraz w Hotelu Aquarion wyczerpały się. Prosimy o rezerwowanie miejsc noclegowych we własnym zakresie. W związku z tym ceny uczestnictwa w IV Forum Leczenia Ran są niższe (nie zawierają zakwaterowania).

Warunki uczestnictwa w Konferencji:
1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego. 2. Akceptacja regulaminu Konferencji 3. Dokonanie wpłaty (i wysłanie potwierdzenia do Organizatorów) drogą pocztową, e-mail lub faxem. Wpłaty za uczestnictwo w konferencji prosimy kierować na rachunek: 38 1140 2017 0000 4202 1271 3659 Tytułem: imię i nazwisko uczestnika – konferencja FLR 2020 Prosimy o dokonywanie wpłat z chwilą wypełnienia formularza rejestracyjnego. Z uwagi na względy organizacyjne nie przyjmujemy płatności w ratach.
Uprzejmie informujemy, iż o wysokości opłaty konferencyjnej decyduje termin wpłaty, a nie data rejestracji.
Potwierdzenie Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres e-mail podany przy rejestracji, wysyłamy fakturę, która jest jednocześnie potwierdzeniem uczestnictwa w Konferencji. Prosimy o dochowywanie terminów rejestracji i wpłat. Korekty (noty korygujące) W przypadku zauważenia błędów na fakturze prosimy o niezwłoczny kontakt. Zmiany dotyczące pozycji odbiorca/płatnik faktury prosimy korygować notami wystawionymi przez odbiorcę/płatnika.

Copyright © 2019 Evereth. All Rights Reserved.